Aby prázdniny nebyly stres!

Prázdniny patří mezi oblíbené období dětí školou povinných. Ne tak ale pro rodiče, kteří musí intenzivně řešit, jak se o děti postarat, zatímco oni jsou v práci a jak rozdělit hlídání mezi babičky, tetičky a často i kamarádky, jež si navzájem vypomáhají. Prázdniny jsou jedním slovem stres, pokud nemáte vlastní chůvu… Že vás to ještě nenapadlo?!

Objednat si hlídání dětí v Praze od profesionálů, znamená vsadit po všech směrech na jistotu. Odpadnou vám starosti, kdy a kam dítě umístit, i zda o ně bude postaráno dobře. Agentura Slunečnice nabízí zkušené hlídačky s patřičným vzděláním, které nahradí mámu v každé situaci. Svoji chůvu si nejen vyberete dle osobních požadavků, ale zároveň si ji i na jeden den bezplatně vyzkoušíte.

Předpoklady dobré chůvy

Chůva na hlídání si musí získat vaši důvěru, aby mohla vykonávat svou práci dobře a našla si i blízký vztah k vašemu dítěti. Všechny tři aspekty jsou natolik důležité, že bez vzájemné symbiózy to obvykle „drhne“. A ruku na srdce, blaho našich dětí je pro rodinnou pohodu a štěstí to nejdůležitější.

Agentura Slunečnice nabízí své chůvy i po celou dobu prázdnin, kdy je pro rodiče velmi náročné zajistit plnohodnotnou péči, zatímco oni vydělávají peníze. Chůvy i dočasné hlídačky dbají na tělesný i duševní rozvoj dítěte. Vnáší do světa dítěte nové impulzy a jsou milými pomocnicemi rodiny, které jsou k dispozici, když je rodina potřebuje. Navíc jsou diskrétní a flexibilní.

Proč Slunečnice?

Proč je agentura Slunečnice tou správnou volbou? Jde o rodinnou agenturu, která má více než dvacet let praxe a v níž se preferuje osobní přístup. Všechny pracovnice jsou prověřené a proškolené. Nejsou vyžadovány žádné platby předem, paní si vyzkoušíte a jste-li spokojeni, zaplatíte. Úkolem chůvy je v první řadě péče o dítě, ale můžete se i domluvit, že chůva uvaří, provede drobný nákup při procházce s dítětem, samozřejmě s dítětem uklidí hračky, mohou spolu vyklidit myčku. Ale stále je to dítě, kdo stojí na prvním místě a vyžaduje úplnou pozornost, i pokud právě spinká. Mějme to prosím na paměti.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr