Ubytování na Benecku aneb co vás čeká v horském hotelu u sjezdovky?

I když současná ekonomická situace v České republice dvakrát nepřispívá prosperitě stravovacích zařízení a ubytovacích služeb, může se ProFamily Hotel Top Benecko pochlubit relativně dobrou návštěvností. Ubytování na Benecku je prostě top!

Budova prošla v posledních několika letech významnou rekonstrukcí, což se projevilo nejenom v estetické stránce ubytovacího zařízení, ale také ve větším přílivu hostů. V současné době patří toto ubytování vhodné mimo jiné pro lyžařský výcvik v Krkonoších k nejoblíbenějším.

Jak jsou vybaveny pokoje?

Ubytování na Benecku vás určitě na první pohled zaujme útulnými a moderně zařízenými pokoji. V nich se pohodlně ubytuje nejenom rodina s dětmi, ale také školní zájezd, takže je horský hotel známý také jako ubytování pro školy. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, nemůže chybět ani plochá TV, připojení k internetu a dostatečný počet židliček. Ubytování pro školu a ubytování pro školku vám tedy nabízí vše potřebné, abyste při pobytu na horách nic nepostrádali.

Kdy do hotelu přijet?

Pokud nejezdíte každý rok na hory, pak se určitě budete stresovat jízdou autem na vysokohorských silnicích. Nemusíte se ovšem ničeho bát, protože Benecko neleží v žádné zapadlé pustině, ale je velmi dobře dostupné. Díky udržované silnici vedoucí až na hotelové parkoviště je hotel Top vhodný pro ubytování v Krkonoších s dětmi. Check-in pak probíhá každý den od 14:00 do 20:00, takže během této doby byste se měli dostavit na recepci v den začátku pobytu.

Jak je to se stravováním?

Jako uvědomělé rodiče vás určitě napadne otázka na stravování. Hotel u sjezdovky je však připraven postarat se o své hosty ve všech ohledech, protože se v jeho budově nachází vyhlášená restaurace s otevřenou kuchyní. Od svého stolu tak budete mít dokonalý výhled na gastronomické umění zkušených kuchařů, kteří vám připraví nejenom snídaně, ale také obědy a večeře. Díky této restauraci se v hotelu může ubytovat také letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy.

Hotel vhodný nejenom pro pobyty pro školy nabízí pohodlný nocleh pro všechny návštěvníky Benecka. Na noci strávené v hotelu u sjezdovky budete vzpomínat často a rádi.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr