Mlsejte zdravě, bez výčitek

Mlsat se dá i zdravě. Nevěříte? Přesvědčíme vás! Na e-shopu Štíhlonožka.cz najdete řadu zdravých produktů. Prim si drží ořechová másla, veganské čokolády bez bílého cukru nebo lyofilizované ovoce. Mlsejte bez výčitek a s rozumem. S námi to jde samo.

Čokoláda bez bílého cukru

Bez sladkého to nejde. Namísto toho abyste se bránili chuti na sladké, kupte si takové, které je zdravé. Bez bílého cukru. Ten totiž způsobuje kolísání glykémie v krvi, což může časem vést až k cukrovce druhého typu. Kupte si zdravější čokolády, třeba i veganské čokolády bez bílého cukru a naučte na zdravější mlsání i své děti. V dospělosti za to budou rády.

Zdravou čokoládou mlsání nekončí

Vyberte si i další zdravé pochoutky. Štíhlonožka.cz nabízí také ořechová másla nebo lyofilizované ovoce, tedy ovoce sušené mrazem, které je stále plné vitaminů a minerálních látek. Oblíbené jsou Lyo mix meruňka a švestka, Lyo Smoothie mixLyo smoothie NATU nebo Lyofilizovaná broskev od Goodie. Najdete u nás také proteinové tyčinky a další mňamky pro zdravé mlsání nebo třeba zdravé mlsání pro děti. Ačkoli zde chybí bílý cukr, i tak konzumujte dobroty s mírou. Návyk na sladké vzniká i z alternativních sladidel.

Mezi zdravější alternativy sladidel patří například stévie nebo takzvané alkoholické cukry. Patří mezi ně erythritol, isomalt nebo maltitol. Jedná se o látky, které běžně naleznete v ovoci, proto je někteří výrobci využívají pro slazení čokolád jako zdravou alternativu.

Zdravé mlsání jako dárek pro Vaše děti

Nenakupujte pouze pro sebe. Zdravé mlsání je ideálním dárkem nejen pro Vaše blízké, ale i pro Vaše děti. K narozeninám, na Vánoce nebo třeba jen tak se tradičně daruje cukroví, bonboniéry a podobně. Se zdravým mlsáním dodržíte tradici a navíc inspirujete lidi kolem sebe, aby se začali zajímat o alternativy běžného cukru. Stačí vybrat a můžete udělat radost!

Vaše děti Vás za to budou milovat 

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr