I malá svatba si zaslouží dokonalou svatební výzdobu

Ať už plánujete malou nebo velkou svatbu, bez svatebních výslužek (krabiček na výslužku) se neobejdete. Stále častěji se stává, že zařizování svatby neleží pouze na bedrech rodičů, že o její podrobné plánování se starají samotní snoubenci. V připravovaném itineráři pak hraje roli sebemenší detail. Třeba svatební výzdoba.

Svatební výzdoba pod jednou střechou

Málokdy se dnes setkáváme se svatbami jako bleskovými záležitostmi, kdy se odeberou snoubenci a dva svědci na úřad a tam si řeknou své ano. Většinou se svatby a svatební veselí chystají s velkým, někdy i ročním předstihem. Svatební výzdoba, jako například svatební fotokoutek, svatební výzdoba na auta, svatební bublifuky, svatební ubrousky, svatební truhly, svatební kniha hostů, svatební jmenovky, svatební a vystřelovací konfety, svatební girlandy a pom, diamantové konfetky, svatební vývazky a další potřeby, které jsou nezbytnou součástí svatebních výzdob, rozhodně nesmí chybět.

Kde všechny tyto nezbytnosti pořídit pěkně pohromadě, takzvaně „pod jednou střechou“? Veškerou svatební výzdobu, ale také potřeby na nejrůznější párty a oslavy na vás čekají v e-shopu vyzdobeno.cz.

Svatební podvazek pro štěstí – anglická tradice ze 14. století

Mezi svatební tradice bezesporu patří házení kytice. Vdavekchtivé kamarádky a příbuzní netrpělivě čekají, komu se podaří kytici ukořistit. V případě svatebního podvazku si na své mohou přijít i muži.Svatební podvazek pro štěstí se totiž opět velmi významně zapisuje mezi svatební tradice. Jde o to, aby novomanžel stáhlnovomanželce svatební podvazek vlastními zuby z nohy. Důležité je, aby podvazek okamžitě vystřelil mezi svobodné pány. Znovu tak z prachu popela vstává stará anglická tradice. Svatební podvazek tak nesmí chybět žádné nevěstě. Nejvhodnější kousek, který bude vyhovovat vašemu stylu, pořídíte na vyzdobeno.cz.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr