Chystáte se dětem pořídit vlastní spaní? Začněte dětskou kolébkou

Co myslíte, má miminko spát ve vlastním pokoji, nebo raději v bezprostřední blízkosti rodičů? Psychologové v poslední době stále častěji doporučují, aby v prvním roce života spali kojenci v pokoji rodičů. Na čem se ale nedokážou shodnout, je to, zda pořídit dětem vlastní spaní – dětskou kolébku nebo rovnou dětskou postýlku, nebo nechat spát děti společně s rodiči v manželské posteli. A protože se ani odborníci v tomto ohledu neshodují, je to na vás. Osobně si myslíme, že pokud pořídíte miminku kvalitní dětskou kolébku, případně rovnou dětskou postýlku, která bude téměř součástí manželské postele, takže maminka nebo tatínek budou mít své děťátko nepřetržitě pod kontrolou, samostatné spaní dětem bude vyhovovat. Budou totiž mít svůj vlastní prostor.

Spaní ve vlastním teritoriu mají rády i miminka

Jakmile děťátko trochu povyroste, určitě s povděkem přivítá nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobné volánky do dětských postýlek, peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, naopak odloží spací vak. Jak vidíte, není nutné se obávat vlastní dětské postýlky, cestovní postýlky, multifunkční dětské postýlky či dětské kolébky okamžitě po narození dítěte.

E-shop plný potřebných věcí k péči o dítě

Přemýšlíte, kam se pro všechny potřebné věci (zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky, polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek, kojenecké oblečení a další vydat? Nemusíte nikam běžet! Stačí navštívit eshop eandilek.cz, kde vše potřebné k péči o dítě najdete.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr