V jakých oborech vám dokáže Havířov nabídnout opravdu kvalitní pracovní možnosti?

Ačkoliv Havířov nepatří mezi největší města v České republice, tak na sto procent patří mezi taková města, která vám díky zastoupení jak místních firem, tak i celé řady společnosti ze zahraničí, nabídnou velice zajímavé pracovní možnosti. Část možností je přitom daná právě i těsným sousedstvím s Polskem.

Díky tomu jsou sice pokryty pracovní potřeby mezi většinu potřebných oborů, ale některé mohou být ještě mnohem více vytíženy a tím pádem také nabídnou lepší možnosti. Jaké tři obory jsou to v tomto ohledu především?

Dopravní dispečeři se zkušenostmi

Je pravda, že nabídky práce Havířov nenabízejí tuto pozici velice často, ale přitom je pozice velice vyhledávaná a pro kvalitní funkci společnosti naprosto zásadní. Dispečer je osobou, která pracuje na schopnosti neustále držet ekonomicky i funkčně vozy v provozu. Jedná se tak o opravdu složitou plánovací profesi, která je ale zároveň i opravdu dobře ohodnocena. Očekávaná je především velká soběstačnost, spolehlivost a dobré jazykové dovednosti.

Celá řada pracovníků ve skladech

K logistice neodmyslitelně patří také dostatečné skladovací prostory. Jak pro místní, tak i pro mezinárodní společnosti tak spousta práce v Havířově připadá právě na tyto pozice. Skladník se může zdát jako jednoduchá profese, ale ne každý přitom dokáže nabídnout dostatečné zkušenosti a znalosti s prací se skladními systémy či technikou.

Proto se dá rozhodně očekávat, že budou potřeba nejen přímo skladníci, kteří většinou fungují jako operátoři s pomocí vysokozdvižných vozíků a mnohých dalších. Dá se velice dobře očekávat i fakt, že jsou pracovní místa Havířov cíleny i na podstatné administrativní funkce ve skladech, které zodpovídají hlavně za časové harmonogramy a plynulou expedici i přijímání.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr