Toužíte po hřejivém pelíšku na spaní? Potom vsaďte na mikroplyšové povlečení!

I když se už určitě radujete z jara, mikroplyšové povlečení v kombinaci s nepropustným prostěradlem je naprosto ideální kombinací i pro toto roční období. Termoregulační schopnosti mikroplyšového povlečení dokážou vytvořit útulné místo pro spánek ať je léto nebo zima. Výhodou mikroplyšového povlečení je také to, že uschne dřív, než se nadějete. Mikroplyšové povlečení se také velmi snadno udržuje.

Kam se pro mikroplyšové povlečení a nepropustné prostěradlo vydat?

Nejlépe do eshopu ami-tex.cz. Kromě nepropustných prostěradel a mikroplyšové povlečení na vás čekají také mikroplyšové dekorace, například mikroplyšové srdíčko, dále pak mikroplyšová maska na oči a mikroplyšové pantofle. Mikroplyšová maska na oči a mikroplyšové pantofle vás budou hýčkat úplně stejně, jako mikroplyšové povlečení. A když už budete vybírat a nakupovat, určitě zvažte také dětský bavlněný bryndáček. Samozřejmě, ne pouze jeden. Dětských bavlněných bryndáčků totiž nikdy není dost!

Větrejte lůžkoviny – budete zdravější a bude se vám v nich lépe spát

Než své peřiny navléknete mikroplyšové povlečení, zkuste, v případě ideálního počasí, lůžkoviny vyvětrat. Ideální větrání lůžkovin je při teplotě pod nulou, neboť mráz dokáže mikroorganismy naprosto spolehlivě zlikvidovat. Protože už se ale radujeme ze sluníčka a teplot, které přes den atakují 20 stupňů, na mrazivé počasí si budeme muset počkat zase až do příští zimy. Ale to vůbec nevadí. Lůžkoviny i mikroplyšové povlečení či nepropustná prostěradla je možné větrat i za slunného počasí. I sluníčko jim prospěje, je skvělou dezinfekcí. Vždy se však vyhněte mlze a mokru – vlhko totiž svědčí roztočům a plísním. Lůžkoviny v mikroplyšové povlečení lze vyvětrat i pouhým přehozením přes židle. Stačí totiž, když se takzvaně “vydýchají”.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr