Informační systém pro mateřské školy v podobě aplikace a co byste o něm měli vědět

Zajímáte se o novinky na poli aplikací? To byste pak jistě měli vědět o informačním systému pro mateřské školy, který dokáže pomoci nejenom učitelům a ředitelům mateřských škol, jeslí a dětských skupin, ale také účetním, kuchařům a v neposlední řadě i rodičům dětí.

Informační systém pro mateřské školy zcela mění situaci

Informační systém pro mateřské školy poskytuje pohodlí zaměstnancům i rodičům. Na jednom místě lze vyřídit hromadná oznámení, omluvenky, zaplacení faktur, rozdělit směny, naplánovat si dovolenou, rozplánovat mzdy a podobně. Vše, co by se muselo jinak řešit ústně s rodiči nebo za pomoci hromady papírů, lze vyřešit pouze s pomocí jedné aplikace a chytrého mobilního telefonu.

Moderní tvář správy mateřských škol

V přátelském prostředí aplikace mění správa mateřské školy zcela svou tvář. To, co by dříve trvalo minuty, někdy i hodiny, může díky rychlému internetovému připojení trvat několik vteřin. Ekonomické oddělení má kdykoliv přístup k aktuálním číslům, kuchaři zjistí, kolik dětí trpí alergiemi na některé potraviny a učitelé si mohou pohodlně plánovat dovolenou a hlídat si zbývající dny volna.

Výhody pro všechny a bezpečí na prvním místě

Ale samozřejmě nepřijdou zkrátka ani rodiče. Informační systém pro mateřské školy v podobě aplikace jim umožňuje kdykoli odeslat přímou zprávu učitelům, poslat omluvenku nebo si přečíst důležitá oznámení, prohlížet si fotografie z akcí a nebát se toho, že obličeje jejich dětí jsou vystavovány na sociálních sítích. Správa mateřské školy online je totiž přístupná pouze povolaným osobám a je vysoce zabezpečena. Nehrozí tak únik žádných citlivých informací.

Každá instituce zaměřená na předškolní vzdělávání, která chce jít s dobou, by měla zvážit přechod do online světa.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr