Co pořídit dětem za vysvědčení? Zapomeňte na elektroniku! Vsaďte na kvalitní plechové hračky české firmy KOVAP

Vysvědčení se blíží a tak jako každý rok přemýšlíme, čím naše potomky odměnit. Tradiční česká firma KOVAP, jež působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1946, nabízí celý sortiment krásných hraček, se kterými zajisté nešlápnete vedle. Doba se sice mění, ale děti a jejich potřeby zůstávají stejné. Přesvědčte se o tom a pořiďte jim za celoroční snahu ve škole ručně vyráběnou hračku od firmy, která dělá radost dětem i dospělým už po několik generací!

Firmu KOVAP založili bratři Sedlákové před 76 lety. Za tu dobu si společnost prošla mnoha zkouškami a zažila i velmi náročná období, její koncept – vyrábět poctivé hračky s láskou k řemeslu a s přáním kouzlit úsměvy na tvářích – však přetrval. A funguje do dnes. V čem tedy spočívá kouzlo plechových hraček?

Je obecně známo, že jakkoliv jsou dnes k mání všemožné herní konzole a technologie, které děti předešlých generací k dispozici neměly, jsou klasické hračky zejména pro ty mladší rozhodně zdravějším způsobem trávení času. Kvalitní nevirtuální hračky pomáhají rozvíjet dovednosti a jemnou motoriku a určitě se u nich nestane, že by vaše ratolesti seděly bez hnutí a strnule zíraly na jedno místo.

Výrobky firmy KOVAP (např. legendární traktor ZETOR) navíc představují sběratelské modely, které mohou krásně doplnit a ozdobit interiér nejen dětského pokojíčku. Kromě ikonického traktůrku najdete ale v sortimentu i stavebnici, jeřáb nebo třeba kouzelnou natahovací berušku.

Díky dlouhodobému důrazu, který firma KOVAP klade na kvalitu, se Vám výrobky určitě nerozbijí a nezřídka se může stát, že je po vašich dětech zdědí i jejich děti a vnoučata – jsou to v podstatě nesmrtelné hračky.

Ačkoliv to není na první pohled patrné, za každou hračkou KOVAP stojí mnoho tvrdé práce a také jedinečný příběh, jakým se dnes může pochlubit málokterý produkt. I proto jsou i po tolika letech stále oblíbené. E-shop KOVAPu a více o firmě naleznete na stránkách www.kovap.cz.


Dřívě se děti často učili na flétnu či housle, dnes jsou více oblíbené klávesové nástroje.


Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr