Než vám vyroste z dětské postýlky, hýčkejte si ho

Tvůrčí přístup k úpravě dětského pokoje vyžaduje fantazii a flexibilitu, například v podobě nebes a moskytiér do dětských postýlek nebo ozdobných volánků do dětských postýlek. Děti často rostou daleko rychleji než je nám milé. Jak vyrůstají z dětských kolébek, dětských postýlek a cestovních postýlek, mění se přirozeně i jejich zájmy a záliby. Pro nás rodiče je důležité, držet s těmito proměnami krok.

Dítě se musí cítit bezpečně a spokojeně

Velmi důležité je, aby se dítě ve svém spacím koutku, později v dětském pokoji zdržovalo rádo, bylo tam spokojené, cítilo se bezpečně. Zpočátku hrají prim dětské kolébky, přebalovací komody, přebalovací pulty, potřeby pro kojení a krmení, kojenecké oblečení a spací vaky. Později přichází na řadu dětské postýlky včetně multifunkčních dětských postýlek. Hodit se určitě budou zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky a další.

Děti potřebují především vaši láskyplnou péči

Děti potřebují především lásku a péči svých rodičů. Rodiče zase podléhají pokušení vybavit dětský pokoj svého děťátka daleko bohatěji než jen prostou dětskou postýlkou, dětskou matrací a dětským povlečením. Kojenec se sice zpočátku o zařízení pokoje nezajímá. Už vůbec ne o jeho výzdobu. Ale už miminko staré pouhých osm týdnů upoutají třeba nebesa a moskytiéra do dětské postýlky.

Aby z něj vyrostl zdravý človíček

Vzhledem k tomu, že vaše děťátko bude čím dál častěji přicházet do styku s mnoha věcmi – hračky, plyšoví mazlíčci, peřinky do postýlek a polštářky do dětských postýlek, měli byste tyto věci velmi pečlivě vybírat. Péče o dítě bude stále náročnější. Měli byste proto nakupovat tam, kde víte, že je to pro vaše děti bezpečné, že “věci” (hnízdečka do dětských postýlek, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek …) nebudou obsahovat žádné škodlivé látky. A právě takové “věci” včetně kojeneckého oblečení, kočárků (golfové kočárky, kombinované kočárky, sportovní kočárky), autosedaček, jídelních židliček a cestovních postýlek nakoupíte v bezpečném provedení v e-shopu eandílek.cz.

Další články autora

Comments

spot_img

Redakční výběr